Boks. Adamek i Rozalski składają kondolencje braciom Kliczko

W związku ze śmiercią ojca braci Kliczko Tomasz Adamek i jego promotor Ziggy Rozalski wydali oświadczenie, w którym złożyli kondolencje obu bokserom. Z jednym z nich - Witalijem polski bokser zmierzy się 10 września we Wrocławiu, a stawką pojedynku będzie pas organizacji WBC.

Chcesz wiedzieć wszystko przed walką Adamka z Kliczką? Odwiedzaj regularnie serwis Boks na Sport.pl ?

"Wyrazy współczucia dla Witalija i Władymira Kliczki z powodu śmierci Ojca, Władymira Rodionowicza Kliczki

W imieniu własnym oraz naszych Rodzin, chcielibyśmy złożyć wyrazy szczerego współczucia naszym Przyjaciołom, Witalijowi oraz Władymirowi Kliczko z powodu śmierci po długiej chorobie ich Ojca, Władymira Rodionowicza Kliczki.

Jako sportowcy, łączymy się w Wami tej trudnej chwili, pamiętając, że to właśnie nasi Rodzice najbardziej pomagali nam, kiedy zaczynaliśmy naszą wielką przygodę z pięściarstwem. Łączymy się z Wami i Waszą Mamą, panią Nadieżdą Ulianową, w szczerym bólu.

Zyggi Rozalski oraz Tomasz Adamek z Rodzinami"

Śmierć ojca braci Kliczko

W środę po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Władimir Rodionowicz Kliczko, ojciec ukraińskich mistrzów świata. Wychował on dwóch synów i trzech wnuków. Miał 65 lat.

Władimir Rodionowicz całe życie poświęcił wojsku i lotnictwu. Uczestniczył również w likwidacji skutków awarii reaktora atomowego w Czarobylu. Jak napisano na oficjalnej stronie ukraińskiej partii "UDAR", którą założył 39-letni Witalij, starszy z jego synów, Władimir Rodionowicz był "wzorem męstwa i dobroci dla swoich dzieci, uczył ich dobra, sprawiedliwości, dążenia i woli do zwyciężania, o czym nie jeden raz opowiadali całemu światu".

Mistrz świata w dwóch osobach. Bracia Kliczko chwalili się pasami 

 

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?

Więcej o: