Boks. Paweł Wolak: Jestem gotów na walkę o mistrzostwo świata

Już tylko tydzień został do kolejnego występu Pawła Wolaka (29-1, 19 KO) - tym razem na antenie ESPN. Rywalem "Wściekłego Byka" będzie dobrze znany polskiej publiczności Delvin Rodriguez (25-5-2, 14 KO). Oto co nasz rodak ma do powiedzenia na temat swojego najbliższego przeciwnika.

Chcesz wiedzieć wszystko o polskich bokserach? Odwiedzaj regularnie serwis Boks na Sport.pl ?

- Rodriguez to dobry i twardy zawodnik. Oczekuję, iż będzie przygotowany jak nigdy dotąd, ponieważ pokonanie mnie byłoby dla niego czymś wyjątkowym. Będę jednak przygotowany na wszystkie jego ciosy - zapewnia Polak.

- Wierzę iż już jestem o krok od wielkich walk. Zaakceptowałem potyczkę z Julio Chavezem Jr w wadze średniej, a nawet umówionym limicie 165 funtów, a on już trzykrotnie uniknął spotkania ze mną. W mojej opinii zasługuję na walkę o mistrzostwo świata, ale też nie mogę zmusić nikogo do zmierzenia się ze mną - powiedział "Wściekły Byk".

- Mogę stanąć na ringu z każdym i gwarantuję, że kibice zobaczyliby świetne widowisko - twierdzi Paweł, powracając jeszcze na moment do pojedynku z Rodriguezem - Od początku na niego ruszę inie dam mu nawet na chwilę złapać oddechu. Nie wszyscy potrafią to wytrzymać, zobaczymy więc jak on sobie z tym poradzi - zakończył Wolak.

Wszystko o boksie na Bokser.org ?

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat [WIDEO] ?

Więcej o: