Haye wciąż szokuje: Hitler promotorem Kliczków

Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA David Haye nie ustaje w swoich prowokacjach przed sobotnią walką z czempionem WBO i IBF Władimirem Kliczką. Tym razem bokser straszy swojego przeciwnika... filmikiem z Adolfem Hitlerem w roli głównej.

Tysiące fanów nie może się mylić. Wejdź na Facebook.com/Sportpl ?

W środę Anglik zamieścił na swoim koncie twitter link do filmiku z fragmentem obrazu "Upadek", w którym mający odgrywać rolę opiekuna braci Kliczko Adolf Hitler otrzymuje tajne informacje z obozu treningowego Davida Haye (oryginalnej ścieżce dźwiękowej towarzyszą autorskie napisy w języku angielskim).

- Napompowaliśmy go tyloma sterydami, a teraz ten dupek znokautuje go na antenie TV - wścieka się Hitler na filmiku, kończącym się poleceniem: - Zacznijcie podawać sterydy jego bratu. Potrzebujemy go, żeby pobił Haye'a, zanim ten zakończy karierę. Dajcie mu największe dawki, nieważne, że odpadnie mu penis. Oni i tak nie są mężczyznami!.

- To dziecinada, tak to trzeba nazwać, nie biorę tego poważnie. To już nawet nie jest śmieszne - skomentował sprawę Władimir Kliczko.

- To dziecinada, tak to trzeba nazwać, nie biorę tego poważnie. To już nawet nie jest śmieszne - skomentował sprawę Władimir Kliczko.

Długo zapowiadana walka odbędzie się 2 lipca w Hamburgu.

 

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat [WIDEO] "

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Kto wygra walkę?
Więcej o: