Boks. Trener Haye'a przed walką z Kliczką: Będzie nokaut!

Już pojutrze w Hamburgu w pojedynku o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej David Haye skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczką. Choć walka odbędzie się w przybranym rodzinnym mieście Kliczki, trener "Hayemakera" Adam Booth przekonuje, że nie będzie to miało większego wpływu na ostateczny wynik pojedynku.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

- O sędziów się nie martwię, to jest nieważne, bo ten pojedynek nie skończy się na punkty. Będzie nokaut! - zapowiada szkoleniowiec Brytyjczyka, dodając: - To będzie kompletnie inny David Haye niż kiedyś, ale z tą samą szybkością i ciężką ręką.

Również sam David Haye nie przejmuje się faktem, że najważniejszą walkę w karierze toczył będzie na ringu rywala. - Przywykłem do tego, zdobywałem już mistrzowskie pasy na wyjeździe, i w Niemczech i we Francji. W sobotę liczę na gorący doping moich fanów. Będą mieli powód do świętowania - mówi czempion federacji WBA.

Stawką potyczki Haye'a z Kliczką będą mistrzowskie tytuły kategorii ciężkiej trzech prestiżowych federacji bokserskich - WBA, IBF i WBO, a także pasy mniej znaczącej organizacji IBO i branżowego magazynu "The Ring".

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat [WIDEO] "

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: