Rywal Adamka w roli dziennikarza na konferencji przed walką Kliczko - Haye

Na ostatniej konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimira Kliczki z Davidem Haye'em w rolę pytającego postanowił wcielić się również starszy brat tego pierwszego, Witalij. Mistrz świata federacji WBC w wadze ciężkiej i najbliższy przeciwnik Tomasza Adamka poprosił 30-letniego Brytyjczyka o obiecanie wszystkim zgromadzonym w hamburskiej hali "Messe", że po pewnej jego zdaniem przegranej będzie miał dość odwagi, aby spotkać się z dziennikarzami.

- Proszę, obiecaj przed wszystkimi dziennikarzami, że pojawisz się na konferencji prasowej po walce. Nie wykręcaj się potem. Wiem, że każdy będzie chciał dowiedzieć się, co masz do powiedzenia po przegranej - zaczepił mistrza federacji WBA 39-letni Kliczko.

Haye nie dał się wyprowadzić z równowagi. - Ja będę tam na sto procent. Upewnij się, że ty również będziesz wtedy na konferencji, a nie w karetce z bratem - szybko odpowiedział "Hayemaker", dla którego sobotnie starcie unfiikacyjne z 35-letnim posiadaczem tytułów IBF, IBO i WBO będzie trzecią walką po zdobyciu pasa WBA pod koniec 2009 roku w starciu z Nikołajem Wałujewem.

 

Więcej o boksie na Bokser.org ?

Więcej o: