Boks. Mock: "Kostecki dużo mówi, zobaczymy co pokaże w ringu"

- O moim rywalu wiem tyle, że z nim wygram - mówi Lolenga Mock przed dzisiejszą galą "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie, podczas której zmierzy się z Dawidem Kosteckim. Stawką pojedynku będą pasy WBC Baltic oraz WBA Inter-Continental wagi półciężkiej.

- Kostecki wie, z kim walczy. On chce walczyć ze mną, bo wie, jaki ja reprezentuję poziom. To będzie dla niego zupełnie coś innego niż dotychczas. Ja dowiedziałem się o tej walce dosyć niedawno, ale jestem w dobrej formie. Byłem akurat w treningu, sparowałem z [mistrzem świata] Felixem Sturmem, który także dziś walczy. Czuję się naprawdę dobrze przygotowany - powiedział w rozmowie z ringpolska.pl mistrz Unii Europejskiej wagi super średniej.

Mock docenia polskiego rywala, ale mocno wierzy w swoje zwycięstwo.

- Widziałem kilka walk Kosteckiego w internecie, wiem czego się po nim spodziewać. Ma dosyć widowiskowy styl walki i dobrą prawą rękę. Na razie jednak tylko dużo mówi, zobaczymy co pokaże w ringu. Ile by nie mówił, to i tak będzie musiał poprzeć te słowa swoimi czynami w ringu - zakończył pięściarz urodzony w Demokratycznej Republice Kongo.

Bezpośrednią transmisję z gali w Rzeszowie przeprowadzą Polsat Sport (od godz. 21.00) i Polsat (od godz. 00.20).

Wszystko o boksie - znajdziesz na Ringpolska.pl ?

Więcej o: