Jurek Owsiak wypytuje Pawła Wolaka o boks

Zapraszamy na unikalny wywiad z Pawłem Wolakiem (29-1, 19 KO). "Wściekłego Byka" o różne rzeczy związane z walką w ringu wypytywał szef "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" Jurek Owsiak, który jest wielkim fanem i kibicem boksu. Panowie spotkali się za oceanem w Global Boxing Gym w North Bergen, w New Jersey.

Owsiaka interesowało głównie to co czuje bokser walcząc w ringu, jak biegnie w nim czas, czy słychać co podpowiada narożnik, jak odczuwa się ból w trakcie i po walce. Zapraszamy na ten bardzo ciekawy wywiad, przeprowadzony przez zagorzałego kibica talentu "Wściekłego Byka".

Paweł Wolak swoją kolejna walkę stoczy już 15 lipca z z dobrze znanym polskim kibicom Delvinem Rodriguezem (25-5-2, 14 KO). pojedynek będzie pokazywany na żywo w niekodowanej i bardzo popularnej w Ameryce telewizji ESPN. 31-letni pięściarz z Dominikany stanie przed szansą przejęcia od "Wściekłego Byka" bardzo wysokich (WBO #3, WBA #6, IBF #8, WBC #11) miejsc rankingowych, które w tej chwili należą do o dwa lata młodszego Wolaka.

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: