Boks. Palacios będzie kibicował Włodarczykowi

- Chciałbym, żeby ?Diablo? wygrał z Huckiem, jeśli dojdzie do tej walki. Wtedy mógłbym podejść do mojego rewanżu z pięściarzem, który wciąż będzie mistrzem - powiedział Franciso Palacios na temat pojawiających się ostatnio w niemieckiej prasie spekulacji o potencjalnej jesiennej walce mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC Krzysztofa Włodarczyka z czempionem WBO Marco Huckiem.

Portorykańczyk dostał zapewnienie od swojego promotora Dona Kinga, że otrzyma szansę rewanżu z Polakiem, ale przedtem, podobnie jak "Diablo" chciałby stoczyć jeszcze jeden pojedynek.

- Zobaczymy kiedy będzie walczył "Diablo", żeby ułożyć sobie nasz terminarz podobnie. Jeśli "Diablo" będzie walczył we wrześniu, to ja też wrócę na ring w tych okolicach. Potem mam nadzieję na rewanż i ponowny przyjazd do Polski. Tym razem pas wyjedzie ze mną - zapowiada popularny "Czarodziej".

W pierwszej walce Palaciosa z Włodarczykiem po dwunastu wyrównanych rundach, sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo Polakowi.

Haye pręży muskuły przed walką z Kliczką [GALERIA]

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: