Boks. Masternak dostał ostatnią ofertę walki z "Diablo"

Choć w polskich mediach branżowych poświęconych tematyce bokserskiej sporo ostatnio pisze się o potencjalnej walce mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka z niepokonanym Mateuszem Masternakiem, promotor "Diablo" Andrzej Wasilewski nie bardzo wierzy w możliwość doprowadzenia do takiej konfrontacji.

Zdaniem szefa grupy 12 round KnockOut Promotions opiekunowie popularnego "Mastera" wbrew powszechnej opinii wcale nie palą się do tego przedsięwzięcia.

- Wczoraj wysłałem do pana Michała Kwiatkowskiego z O'Chikary [grupa promująca Masternaka - red.]drugą propozycję opcji kontraktu na pojedynek Krzyśka z Mateuszem. Do tej pory nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi i mam wrażenie, że jej nie otrzymam - zdradza w rozmowie z ringpolska.pl Wasilewski. - Wydaje mi się, że druga strona tak naprawdę nie chce tej walki, a Mateusz jest wprowadzany przez ludzi ze swojego obozu w błąd.

- Słyszałem, że podobno trenerowi Mateusza nie podobały się opcje czasowe na kopromocję Mateusza w przypadku jego zwycięstwa z "Diablo". W naszej najnowszej propozycji już tych opcji czasowych nie ma, zrezygnowaliśmy z nich; mowa jest tylko o liczbie walk. Naprawdę uważam, że nasza oferta jest optymalna i kolejnej już nie będzie, bo jest to standardowy kontrakt, jaki przedstawia promująca mistrza silna grupa, mniejszej grupie challengera. Jeśli nie otrzymamy i tym razem akceptacji ze strony promotorów Mateusza, uznam całe to zamieszanie za próbę promocji nazwiska Masternak na nazwisku naszego mistrza świata - dodaje menadżer Krzysztofa Włodarczyka, aktualnie jedynego polskiego czempiona w boksie zawodowym.

Haye pręży muskuły przed walką z Kliczką [GALERIA]

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: