Boks. Kostecki pewny siebie przed walką z Mockiem

Pewnością siebie emanuje przed sobotnią galą "Wojak Boxing Night' w Rzeszowie Dawid Kostecki. Popularny "Cygan" w swoim rodzinnym mieście zmierzy się w walce o mistrzowskie pasy WBC Baltic i WBA Intercontinental wagi półciężkiej z pochodzącym z Kongo Duńczykiem Lolengą Mockiem.

- Jestem w dobrej formie, na pewno moja dyspozycja jest lepsza niż byłoby to potrzebne, by pokonać mojego przeciwnika - przekonuje Kostecki. - Sądzę, że walka będzie dobra i będę sobie mógł pozwolić na boks nie tylko skuteczny, ale też widowiskowy, troszeczkę pod publikę. Pajacował nie będę, ale chcę pokazać duży luz i fajne akcje, które przerabiałem na sparingach.

- Mock jest doświadczonym zawodnikiem, ale ja jestem szybszy, a szybkość zabija w ringu, dlatego nie dopuszczam w ogóle myśli, że mógłbym mieć z nim problem chociaż w jednej rundzie - dodaje pięściarz 12 round KnockOut Promotions.

Oprócz Dawida Kosteckiego w Rzeszowie zaprezentują się w osobnych pojedynkach: Andrzej Wawrzyk, Damian Jonak, Łukasz Maciec i powracający na ring po dwóch latach Artur Szpilka.

Haye pręży muskuły przed walką z Kliczką [GALERIA]

 

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: