Boks. Trener o formie Kosteckiego: Jest ogień!

- Dawid jest w znakomitej formie. Naprawdę, jest ogień! Mówiłem wcześniej, że ogień był na walkę z Corbinem, ale teraz jego dyspozycja jest jeszcze wyższa - mówi Paweł Gasser trener od przygotowania fizycznego Dawida Kosteckiego, który 25 czerwca na gali boksu zawodowego "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie zmierzy się z Lolengą Mockiem w pojedynku o pas WBC Baltic wagi półciężkiej.

- Na chwilę co prawda humor popsuła nam kontuzja barku Dawida. Któregoś dnia Dawid obudził się z potwornym bólem i nie było mowy o poważnych treningach, bo pojawił się stan zapalny, ale wszystko wraca już do normy - dodaje Gasser.

- Kontuzja? Takie rzeczy się zdarzają, dam sobie radę, bo jestem w gazie - komentuje sprawę sam "Cygan". - Spytajcie moich sparingpartnerów, z którymi przez moment walczyłem praktycznie tylko prawą ręką. Z resztą, co będę dużo mówił, sami zobaczycie w Rzeszowie! - kończy Dawid Kostecki.

Starcie Dawida Kosteckiego z Lolengą Mockiem będzie główną atrakcją rzeszowskiego wieczoru z boksem zawodowym, podczas którego wystąpią także: Andrzej Wawrzyk, Damian Jonak, Łukasz Maciec i powracający na ring po dwóch latach Artur Szpilka.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: