Boks. Kostecki: Zobaczycie mnie w świetnej formie!

- Treningi idą dobrze, jestem w gazie. Co prawda podczas przygotowań pojawił się mały problem z barkiem, ale wszystko już wraca do normy i 25 czerwca zobaczycie mnie w znakomitej formie - zapowiada w rozmowie z ringpolska.pl Dawid Kostecki, który za niespełna trzy tygodnie na gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie zmierzy się w walce o pas WBC Baltic wagi półciężkiej z urodzonym w Kongo a reprezentującym Danię Lolengą Mockiem.

- Jeśli chodzi o mojego rywala, to uważam, że nie jest to zawodnik mojej klasy, bo ja myślę już o walkach z najlepszymi, ale na pewno trzeba będzie uważać. Mock potrafi mocno uderzyć, o czym najlepiej przekonał się kiedyś David Haye - mówi pięściarz 12 round KnockOut Promotions, wspominając pojedynek z 2003 roku, w którym Lolenga Mock był o krok od znokautowania obecnego mistrza kategorii ciężkiej.

- Na pewno walka będzie ciekawa. Liczę na wygraną i liczę na nokaut, chociaż Mock mimo że boksował z wielkimi nazwiskami, tylko raz przegrał przed czasem, i to w kontrowersyjnych okolicznościach - kończy notowany w czołówkach światowych rankingów Kostecki, którego występ będzie główną atrakcją rzeszowskiego wieczoru z boksem zawodowym.

Więcej w serwisie ringpolska.pl ?

Więcej o: