Mitchell: Haye ma większe szanse niż Adamek

Jeden z ciekawiej zapowiadających się amerykańskich pięściarzy kategorii ciężkiej Seth Mitchell w jednym z wywiadów stwierdził, iż nie daje zbyt dużych szans Tomaszowi Adamkowi na pokonanie we wrześniu Witalija Kliczki. Zdaniem zawodnika Golden Boy Promotions bardziej prawdopodobne jest to, że drugi z braci Kliczko - Władimir - przegra w lipcu z innym ex-czempionem wagi junior ciężkiej - Davidem Haye.

- Bracia Kliczko mierzą powyżej dwustu centymetrów i walczą tak, jak na dwumetrowców przystało. Zawsze pozostają skoncentrowani i ściśle trzymają się założeń taktycznych. Haye jest w stanie wygrać z Kliczką, ale na punkty. Jeśli ktoś ma zwyciężyć tutaj przez nokaut, to raczej będzie to Władymir - typuje Mitchel, dodając:

- Daję Brytyjczykowi o wiele większe szanse na odniesienie zwycięstwa w starciu z Władimirem niż Adamkowi w pojedynku z Witalijem.

Do konfrontacji Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką dojdzie 10 września we Wrocławiu. David Haye i Władimir Kliczko rękawice skrzyżują 2 lipca w Hamburgu.

Więcej o boksie na ringpolska.pl ?

Więcej o: