Plan przygotowań Tomasza Adamka

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) rozpocznie przygotowania do najważniejszej walki w swojej karierze od 15 czerwca. Tego dnia do New Jersey przyjadą szkoleniowiec Roger Bloodworth i trener od przygotowania fizycznego Tyler Woodman. Potem cały Adamek team przeniesie się z przygotowaniami do Bushikill, uroczego zakątku gór Poconos w Pensylwanii, gdzie "Góral" trenował wcześniej do walki z Kevinem McBride'em.

- Obóz przygotowawczy zaczniemy dopiero 15 czerwca, jesteśmy umówieni z Rogerem i Tylerem w New Yersey. Do maksymalnie 4 tygodni będziemy trenowali siłę z Tylerem i w międzyczasie będzie trening bokserski z Rogerem. Potem przeniesiemy w góry Poconos - zdradza najlepszy polski pięściarz.

Walka z Witalijem Kliczko (42-2, 39 KO) o mistrzostwa świata wagi ciężkiej federacji WBC odbędzie się 10 września we Wrocławiu. Na trybunach stadionu miejskiego zasiądzie ponad 40 tysięcy widzów, w telewizji będzie można zobaczyć pojedynek na żywo tylko w systemie pey-per-view, po raz pierwszy w Polsce. Sprzedaż biletów ruszy po konferencji prasowej we Wrocławiu, która planowana jest na 24 maja we Wrocławiu.

Więcej boksie na Bokser.org ?

Więcej o: