Boks. Kolejni rywale dla Pacquiao

Bob Arum, szef grupy Top Rank i promotor Mannego Pacquiao (53-3-2, 38 KO), ujawnił w kolejności trzech potencjalnych kandydatów do walki z królem rankingów P4P.

"Pacman" miałby się spotkać w pierwszej kolejności z Juanem Manuelem Marquezem (52-5-1, 38 KO), z którym walczył już dwa razy, pierwszy pojedynek remisując, drugi wygrywając. Podano już nawet możliwe daty pojedynku, trylogia miałaby się dopełnić 5 bądź 12 listopada na gali w Las Vegas.

Drugim w kolejce do mistrza świata jest Tim Bradley (27-0, 11 KO) który zasiada na tronie mistrza świata w kategorii junior półśredniej organizacji WBC i WBO. Manny Pacquiao, walczący w swojej karierze w kilku kategoriach wagowych zawsze podkreślał, że to właśnie dywizja junior półśrednia jest jego naturalną.

Trzecim w kolejności kandydatem do starcia Pacquiao jest Zab Judah (41-6, 28 KO), obecny mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior półśredniej. Judah jest promowany przez grupę Main Events, tę samą która współpromuje naszego Tomasza Adamka.

Wielkie walki, wielkie pieniądze Manny'ego Pacquiao

 

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.