Boks. Mosley o walce z Pacquiao - Mayweather

Już od wielu miesięcy, świat bokserski czeka na walkę Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO) z Floydem Mayweatherem Jr (41-0, 25 KO). Z oboma wielkimi pięściarzami w ostatnim czasie walczył Shane Mosley (46-7-1, 39 KO ), który wczoraj zdecydowanie przegrał na punkty z Filipińczykiem.

- Walka między nimi byłaby szalenie interesująca. Manny ma bardzo silny cios. Fizycznie nie wydaje się być bardzo silnym, ale jego uderzenie dużo waży. Mayweather jest za to świetnym technikiem i walczy z defensywy. Taki pojedynek, byłby bardzo trudny dla nich obu. Filipińczyk jest twardszym wojownikiem. Amerykanin ma niesamowitą obronę oraz bokserską inteligencję - charakteryzuje obu Shane Mosley.

Mosley stoczył walkę z Mayweatherem rok temu. Podobnie jak wczoraj w Pacquiao, były mistrz świata w trzech kategoriach wagowych przegrał wtedy po jednostronnym pojedynku na punkty. Negocjacje między obozami Mayweathera i Pacquiao odbywały się już kilka razy, do tej pory nie udało się jednak doprowadzić do tej mega walki.

Wielkie walki, wielkie pieniądze Manny'ego Pacquiao

 

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: