Boks. David Haye zablokował film, na którym jest nokautowany

Jakiś czas temu dużą popularność w Internecie zdobyło nagranie, na którym obecny mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA David Haye jest nokautowany pojedynczym ciosem w amatorskim pojedynku przez niejakiego Jimmy'ego Twite'a. W ostatnich dniach nagranie to zostało jednak z portalu Youtube.com usunięte, na życzenie Hayemaker Promotions - grupy promocyjny założonej i kierowanej przez Haye'a i jego trenera Adama Bootha.

Zobacz jak Jimmy Twite znokautował Davida Haye?

- Film został usunięty z powodu naruszenia praw autorskich na wniosek Hayemaker Promotions - można było przeczytać, próbując wyświetlić materiał wideo z nokautowanym czempionem World Boxing Association.

Treść wyświetlanego komunikatu jest jednak o tyle zastanawiająca, że zablokowane amatorskie nagranie powstało na wiele lat przed powstaniem Hayemaker Promotions. Wygląda na to, że nagranie wyraźnie uraziło dumę przygotowującego się aktualnie do starcia z Władimirem Kliczką Anglika...

Nie wiadomo, na ile skuteczne będą na dłuższą metę działania firmy Haye'a, bo bardzo szybko po usunięciu zakwestionowanego filmu pojawił się on pod innym adresem.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl?

Więcej o: