Mayweather Jr wróci na ring 17 września?

Pięściarski portal statystyczny Boxrec.com poinformował, że uważany za jednego z dwóch najlepszych pięściarzy globu Floyd Mayweather Jr powróci na ring 17 września.

Póki co sam "Money" Floyd nie potwierdza tych doniesień. Nieco bardziej rozmowny jest natomiast typowany na rywala Mayweathera nowy mistrz świata WBC wagi półśredniej Victor Ortiz, który zapewnia, że kontrakty na walkę są przygotowane i brakuje już na nich tylko podpisów zainteresowanych stron.

Promująca Ortiza i współpracująca z Mayweatherem grupa Golden Boy Promotions informuje jedynie, że faktycznie ma w planach starcie obu pięściarzy, jednak nie podaje dalszych szczegółów.

Niepokonany jako zawodowiec Floyd Mayweather Jr po raz ostatni walczył 1 maja ubiegłego roku, zwyciężając na punkty Shane'a Mosleya. Szacuje się, że gdyby udało się doprowadzić do wyczekiwanego przez fanów szermierki na pięści pojedynku Amerykanina z mistrzem świata w ośmiu kategoriach wagowych Filipińczykiem Mannym Pacquiao, bokserzy zaroiliby na nim po 50 milionów dolarów.

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?

Więcej o: