Boks. Mayweather Jr: Obejrzę koncert Lady Gagi zamiast walki Pacquiao

W sobotę na gali bokserskiej w Las Vegas uważany za najlepszego pięściarza globu bez podziału na kategorie wagowe Manny Pacquiao zmierzy się w jednej z najważniejszych walk ostatnich miesięcy z Shanem Mosleyem. Odpoczywający od roku od boksu wielki rywal ?Pacmana? - Floyd Mayweather Jr - zapewnia jednak, że nie zamierza śledzić transmisji telewizyjnej z tego wydarzenia.

- Nie będę oglądał pojedynku Pacquiao z Mosleyem. Zachęcam wszystkich do włączenia wtedy najlepszej stacji telewizyjnej na świecie - HBO. Będzie tam pokazywany koncert Lady Gagi. Ja na pewno będę go oglądał - zarzeka się Amerykanin, dodając, że nadal jest otwarty na negocjacje w sprawie ewentualnej konfrontacji z Filipińczykiem.

- Fani domagają się mojej walki z Pacquiao. Ja jestem otwarty na ten pojedynek, niech tylko Pacquiao zgodzi się na testy antydopingowe. Pacquiao walczy z rywalami, których ja wcześniej pokonałem i powtarza w kółko, że boję się z nim walczyć. Ja nie obawiam się nikogo - mówi "Money" Floyd o wyczekiwanej przez kibiców potyczce, za którą wedle wstępnych szacunków obaj zawodnicy mogliby zarobić po 50 mln dolarów.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl ?

Więcej o: