Boks. Palacios: Diablo przegrywa co cztery lata

- Ogon "Diablo" może mi zrobić krzywdę? Tylko na to czekam - powiedział Francisco Palacios (20-0, 13 KO) w rozmowie z ringpolska.pl na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Krzysztofem Włodarczykiem (44-2-1, 32 KO). Pojedynek pomiędzy polskim mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej oraz obowiązkowym pretendentem do tytułu z Portoryko będzie główną atrakcją gali "Wojak Boxing Night" organizowanej przez grupę 12 Round KnockOut Promotions w Bydgoszczy.

- Włodarczyk przegrywa co cztery lata i zgadnijcie jaki mamy rok ? Od jego ostatniej porażki mijają właśnie cztery lata. Słyszałem, że jego pierwsza przegrana była kontrowersyjna, ale porażka to porażka. Czekałem na tę szansę bardzo długo i nie zamierzam jej zmarnować - powiedział "Czarodziej". Krzysztof Włodarczyk swoją pierwszą zawodową porażkę poniósł w 2003 roku, a drugi raz został pokonany w 2007 roku.

- "Diablo" nie pokazał dzisiaj zbyt dużo na treningu dla mediów, ukrywa to co najlepsze na sobotę, ale podobnie jest ze mną. Wszyscy i tak wiedzą, że ciężko pracował i jest gotowy na walkę - stwierdził Palacios, komentując dzisiejszy pokazowy trening Polaka. Portorykańczyk zmartwił się kiedy usłyszał, że mający wystąpić na sobotniej gali Daniel Urbański trafił do szpitala i musiał zrezygnować z występu w Bydgoszczy.

- Pomodlę się dzisiaj o jego szybki powrót do zdrowia. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i będzie mógł dalej boksować - zakończył 33-letni pięściarz mieszkający na co dzień na Florydzie.

Więcej na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: