Boks. Rywal "Diablo" nie oszczędzał się na treningu

Dzisiaj na terenie bydgoskiego klubu Zawisza odbył się medialny trening Francisco Palaciosa, który w sobotę na gali "Wojak Boxing Night" skrzyżuje rękawice z mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem. Portorykańczyk nie potraktował treningowego spotkania z dziennikarzami ulgowo i zaprezentował w ringu niemal wszystkie swoje atuty.

Zobacz wideo z treningu Palaciosa

Pięściarz noszący pseudonim "Czarodziej" po przeprowadzeniu krótkiej rozgrzewki spędził kilka minut na walce z cieniem, a następnie tarczował z dwójką trenerów przez sześć rund, dając wspaniały pokaz swojej szybkości i zwinności.

Co ciekawe drugi szkoleniowiec Palaciosa przez dwie ostatnie rundy pracował z zamontowaną na czole miniaturową kamerą, dzięki czemu kibice będą mogli na własne oczy przekonać się podczas transmisji telewizyjnej, jak to jest stanąć twarzą w twarz z bojowym "Czarodziejem" z Portoryko.

Na jutro w Bydgoszczy zaplanowany jest otwarty trening Krzysztofa Włodarczyka, zaś w piątek "Diablo" i Palacios po raz ostatni spotkają się przed sobotnią walką - podczas ceremonii oficjalnego ważenia.

'Diablo' Włodarczyk: zamierzam zbić Palaciosa! Pokazać kto tu jest mistrzem świata!

 

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl >

Więcej o: