Boks. Rywal "Diablo" już w Polsce: Do domu wracam z pasem!

W piątek kilka minut po godzinie 13-tej na warszawskim Okęciu wylądował niepokonany na zawodowych ringach Francisco Palacios, który w przyszłą sobotę na "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy zmierzy się z Krzysztofem Włodarczykiem w walce o mistrzostwo świata WBC wagi junior ciężkiej. Noszący pseudonim "Czarodziej" pięściarz z Portoryko oczarował wszystkich przybyłych na lotnisko dziennikarzy swoim wdziękiem oraz pewnością siebie.

- Dziękuję za to, że otrzymałem szansę walki z "Diablo", ale pamiętajcie: odbiorę pas waszemu mistrzowi. Ciężko trenowałem do tej walki, przez dziesięć tygodni i czuję się gotowy, aby zostać mistrzem świata - powiedział urodzony na nowojorskim Bronxie pięściarz.

- Wygrana z "Diablo" to moje przeznaczenie. Bukmacherzy nie dają mi szans, ale mi rola skazanego na porażkę odpowiada. Jeśli wątpią w moje umiejętności, to zapraszam wszystkich do oglądania walki 2 kwietnia w Bydgoszczy. Po tym pojedynku wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane - zapowiada Palacios, którego sześciu ostatnich rywali wytrzymywało z nim w ringu średnio półtorej rundy.

Na gali w Bydgoszczy oprócz Włodarczyka i Palaciosa wystąpią także m.in. Damian Jonak, Łukasz Janik oraz Tomasz Hutkowski.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: