"Adamek może walczyć zarówno z Witalijem jak i Władimirem"

Podczas wczorajszej konferencji prasowej po zwycięskiej walce Witalija Kliczki z Odlanierem Solisem w obronie pasa WBC wagi ciężkiej menadżer braci Kliczko Bernd Boente zdradził, że nie zdecydowano jeszcze ostatecznie, który z Ukraińców zmierzy się we wrześniu w mistrzowskim pojedynku z Tomaszem Adamkiem.

- To może to być zarówno Witalij jak i Władimir - stwierdził Boente, dodając: - Walka z Adamkiem jest oczywiście nadal aktualna, w przyszłym tygodniu będziemy rozmawiać na temat pojedynków braci z Adamkiem i Davidem Haye z amerykańskimi telewizjami HBO i Shwotime.

- Decyzję o tym, który z Kliczków to będzie, musimy podjąć odpowiednio wcześnie, bo walka odbędzie się na wielkim stadionie, w Warszawie lub Wrocławiu, i będziemy potrzebowali dużo czasu na promocję imprezy - tłumaczył menadżer ukraińskich mistrzów.

- Co najważniejsze zarówno walkami Kliczków z Hayem jaki i Adamkiem zainteresowane są amerykańskie telewizje i to jest znakomita wiadomość. Wreszcie pojawiło się w Stanach Zjednoczonych zainteresowanie wagą ciężką! - zakończył Boente.

Więcej o boksie na ringpolska.pl ?

Więcej o: