Boks. Palacios zapowiada wygraną z "Diablo"

2 kwietnia podczas gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy Francisco Palacios stanie przed szansą odebrania Krzysztofowi Włodarczykowi pasa mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Portorykańczyk jest przekonany, że odbierze Polakowi tytuł.

- Zamierzam pojechać do Polski i wrócić do Portoryko z tytułem Włodarczyka. Chcę ożywić wspomnienia tego, co udało się kiedyś Carlosowi DeLeonowi i dać kibicom z Portoryko to, na co zasługują - zapowiada niepokonany na zawodowych ringach "Czarodziej".

Oprócz Krzysztofa Włodarczyka i Francisco Palaciosa w Bydgoszczy wystąpią: sklasyfikowany na 13. pozycji rankingu WBC wagi junior średniej Damian Jonak, "półśredni" Łukasz Maciec oraz czterech zawodników boksujących w kategorii wagowej "Diablo" (91 kg).

Są to wicemistrz Unii Europejskiej z 2006 roku Łukasz Janik, były reprezentant polskiej kadry olimpijskiej Krzysztof Głowacki, zawodowy mistrz świata młodzieżowców federacji WBC Tomasz Hutkowski i rozpoczynający swoją przygodę z boksem mistrz świata K1 sprzed dwóch lat Izuagbe Ugonoh.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Ringpolska.pl ?

Więcej o: