Boks. Trener Polaka: To będzie łatwa walka dla Wacha

Mariusz Wach i Jonathan Haggler, czyli główni bohaterowie sobotniej gali bokserskiej w Newark, spotkali się wczoraj na konferencji prasowej zorganizowanej w North Bergen w gymie współpromującej Polaka grupy Global Boxing. Pochodzący z Krakowa bokser zapewniał, iż jest doskonale przygotowany do swojego drugiego w tym roku ringowego występu.

- Dzięki współpracy z nowym szkoleniowcem czuję, że jestem teraz zupełnie innym pięściarzem. Nie mogę się już doczekać sobotniej walki - powiedział mierzący 202 cm popularny "Polski Olbrzym".

- Myślę, że dla Wacha będzie to łatwy pojedynek, wiem, że Mariusz będzie w stanie podołać wyzwaniu. Mieliśmy znakomity obóz przygotowawczy, ta walka nie potrwa pełnych dziesięciu rund - dodał nowy trener Polaka, były mistrz świata wagi ciężkiej Michael Moorer.

- Zgadzam się z Moorerem, to rzeczywiście będzie łatwa potyczka. Nie zwykłem walczyć na pełnym dystansie, więc ktoś tutaj na pewno nie dotrwa do ostatniego gongu - ripostował rywal Wacha, 38-letni Jonathan Haggler.

Podczas tej samej gali wystąpią także dwaj inni Polacy: Rafał Jastrzębski oraz debiutujący na zawodowych ringach, Kamil Łaszczyk.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Ringpolska.pl ?

Więcej o: