Boks. "Kliczko powinien przestać oszukiwać kibiców"

Suchej nitki nie zostawia obóz Davida Hye'a na najbliższym rywalu Amerykanina - Władimirze Kliczce. - Powinien przestać oszukiwać kibiców, mierząc się z nowicjuszami z 14 walkami na koncie - komentował pojedynek Ukraińca z Dereckiem Chisorą menadżer Haye'a.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl ?

Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO i IBF Władimir Kliczko nie musiał długo czekać na ripostę ze strony ekipy czempiona WBA Davida Haye po wywiadzie, jakiego udzielił telewizji BBC. Ukrainiec w rozmowie z angielskimi dziennikarzami stwierdził, że nadal uważa, iż 2 lipca może zmierzyć się z "Hayemakerem" i zaplanowana na 30 kwietnia potyczka z Dereckiem Chisorą nie jest w tym kontekście dla niego żadną przeszkodą.

Tymczasem zdaniem menadżera i trenera Haye'a Adama Bootha póki co nie może być mowy o ewentualnym starciu z Kliczką, bo od przeszło miesiąca nie doczekał się żadnego kontaktu ze strony teamu "Dr Stalowego Młota".

- Obóz Kliczki nie kontaktował się z nami od grudnia - oświadczył Booth, komentując przy okazji kwietniową konfrontację młodszego z braci Kliczków z Dereckiem Chisorą: - Władimir powinien przestać oszukiwać kibiców, mierząc się z nowicjuszami z 14 walkami na koncie.

W czerwcu na ring wróci Wałujew ?

Więcej o: