Boks. David Haye unikał walki z Tomaszem Adamkiem?

Kathy Duva - amerykańska współpromotorka Tomasza Adamka - zdradziła, że od kilku miesięcy próbowała doprowadzić do pojedynku "Górala" z mistrzem świata WBA wagi ciężkiej Davidem Haye. Szefowa bokserskiej stajni Main Events ujawniła, że obóz "Hayemakera" pomimo licznych prób podjęcia rozmów, nigdy nie wykazał zainteresowania potyczką z Polakiem.

- Dzwoniłam do Davida i do jego menadżera Adama Bootha wiele razy. Nigdy nie doczekałam się telefonu zwrotnego, ani nawet wiadomości, że nie mają teraz czasu. Przekazywałam też wiadomość innym osobom z prośbą, żeby przekazały im, że wciąż czekam na ich telefon. Wiem, że oni dostali te wiadomości, ale nigdy nie odpowiedzieli. To mówi coś o charakterze Haye'a - stwierdziła Duva.

- Adamek ma zupełnie inną mentalność. Przy negocjacjach z Kliczkami nie pytał nawet z którym z braci będzie walczyć. Po prostu chciał tej walki - powiedziała pani prezydent Main Events, nawiązując do planowanego na wrzesień pojedynku "Górala" z czempionem WBO i IBF Władimirem Kliczką.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: