Trener Lebiediewa: Huck to zwykły zabijaka

Walery Biełow, szkoleniowiec oficjalnego pretendenta do pasa WBO w wadze junior ciężkiej Denisa Lebiediewa uważa, że jego podopieczny jest w optymalnej formie, aby pokonać Marco Hucka i odebrać mu tytuł. Rosyjsko-niemiecki pojedynek odbędzie się już w najbliższą sobotę w berlińskiej Max Schmelling Halle.

- Moim zdaniem Denis jest znakomicie przygotowany do tej walki. Podczas przygotowań pracował z braćmi Emelianienko (słynnymi zawodnikami MMA, przyp. red) i udzielone przez nich lekcje wyjdą mu na dobre przy okazji niedozwolonych poczynań rywala. Najważniejsze, aby Denis nie stał w ringu, dużo się ruszał na nogach. Przyjechaliśmy tu po zwycięstwo. Nie możemy przynieść wstydu naszemu narodowi - zapowiada rosyjski trener.

Biełow pokusił się o porównanie Hucka z ostatnim przeciwnikiem swojego podopiecznego Aleksandrem Aleksiejewem , którego Lebiediew znokautował już w drugiej rundzie walki. - Aleksiejew to świetnie wyszkolony technicznie pięściarz rosyjskiej szkoły. Huck to zwykły zabijaka - uważa Biełow.

Więcej o boksie na Bokser.org ?