Za Dwa tygodnie rewanż Snarski - Cieślak

Już 19 grudnia kolejna gala grupy Boxing Production, na której dojdzie do ostatniej walki zawodowej Dariusza Snarskiego (31-31-2, 6 KO). Tych pożegnań było już wiele, ale tym razem chyba Darek na prawdę zawiesi rękawice na kołku. Po kontrowersjach związanych z wynikiem ostatniej walki Snarskiego z Krzysztofem Cieślakiem (16-1, 5 KO), PZB zarządziła walką rewanżową. To właśnie ten pojedynek będzie walka wieczoru na gali w Białymstoku.

Oprócz walki wieczoru, zobaczymy jeszcze 3 inne pojedynki. Po porażce z Dimitrijem Suchockim do Polski powróci Aleksy Kuziemski (19-2, 4 KO), który zmierzy się z Dimitrijem Protkunasem (11-33-2, 1 KO). Na gali zobaczymy dwa ciekawe debiuty. Pierwszy zadebiutuje perspektywiczny i młody Kamil Łaszczyk starciem z Andreiem Nurchińskim (2-0, 0 KO). Drugi debiut, to walka Białorusina Khavazhi Khatsyhau , który stanie naprzeciw Łotysza Mihailsa Sakary (3-0, 3 KO). Trzecią walkę zawodową stoczy Robert Świerzbiński (2-0, 1 KO), który zaboksuje z niepokonanym Rusłanem Rodiwiczem (6-0, 6 KO). Zapowiada się więc ciekawa gala, bez wątpienia najciekawsza, jaką do tej pory udało się zorganizować małej grupie Boxing Production z Białegostoku.

Przypomnijmy, że do pierwszego starcia Snarski-Cieślak doszło 10 października, na gali w Łomiankach. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 95:94, 95:95 oraz 96:94 na korzyść Cieślaka, wynik ten wywołał ogromne kontrowersje wśród kibiców. Przytłaczająca większość komentatorów, jako zwycięzcę wskazywała Snarskiego.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: