Adamek i Maddalone gotowi na ringową wojnę

W poniedziałek w Global Boxing Gym w North Bergen odbyła się konferencja prasowa przed walką Tomasza Adamka z Vinnym Maddalone. Do starcia polskiego ?Górala? z amerykańskim ringowym zabijaką dojdzie w czwartkowy wieczór na gali boksu w Newark.

- Jestem gotów do walki i czekam, by dać wspaniały show - zapewniał podczas spotkania z dziennikarzami Maddalone. - Ciężko pracowałem na sali treningowej, trenowałem do tego pojedynku około czternastu tygodni. Jak zwykle zostawię w ringu całe serce. Tomasz to wielki mistrz, wiem, że też będzie gotów do walki i że będzie gotów na wojnę.

- Przyrzekam wszystkim kibicom, którzy przyjdą do Prudential Center i wszystkim, którzy będą oglądać walkę w telewizji, że zobaczą kawał prawdziwego boksu - reklamował swój czwartkowy występ rywal Polaka.

- Ostro trenowałem z Rogerem Bloodworthem i czuję, że z każdym dniem uczę się nowych rzeczy i staję się lepszy. Wiem, że z Vinnym Maddalone damy świetną walkę - dodał od siebie Adamek, który po zdobyciu mistrzowskich pasów kategorii półciężkiej i junior ciężkiej celuje teraz w tytuł czempiona "królewskiej" dywizji.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: