Boks. Sosnowski: To będzie ciekawa walka, Adamek wygra

Zdaniem byłego mistrza Europy wagi ciężkiej Alberta Sosnowskiego grudniowe starcie Tomasza Adamka z Vinnym Maddalone będzie interesującym widowiskiem dla fanów boksu, a Polak wyjdzie z niego zwycięsko.

- Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, bo Maddalone to zawodnik, którego żywiołem jest atak - ocenia w rozmowie z ringpolska.pl popularny "Dragon". - Miałem okazję z nim sparować w Nowym Jorku podczas mojego sportowego epizodu w Stanach Zjednoczonych i wiem że w ringu nie odpuszcza i idzie do przodu. Tomek również słynie z tego, że potrafi podejmować ryzyko i lubi otwartą walkę.

- Ostatnie występy Tomka w kategorii ciężkiej pokazały, że Tomek ciągle się rozwija, jest coraz dojrzalszym zawodnikiem i moim zdaniem taki pięściarz jak Maddalone to nie jest już jego liga - dodaje Sosnowski.

- Tomka stać na efektowne zwycięstwo, tego mu życzę i będę mu kibicował. Myślę, że po raz kolejny podniesie temperaturę w hali Prudential Center do wrzenia i wygra swoją walkę - podsumowuje warszawski "Smok", który kończy właśnie przygotowania do zaplanowanego na 4 grudnia pojedynku o mistrzostwo Europy z Aleksandrem Dimitrenką.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: