Boks. "Jeśli nie Kliczko, to Haye dla Adamka"

Współpromująca Tomasza Adamka szefowa bokserskiej stajni Main Events Kathy Duva zdradziła w rozmowie z amerykańską prasą, że jeśli nie dojdzie w najbliższym czasie do walki "Górala" z braćmi Kliczko, to będzie starała się o zakontraktowanie pojedynku Polaka z mistrzem świata WBA wagi ciężkiej Davidem Hayem. Duva deklaruje, że zgodziłaby się na tę walkę nawet na terenie rywala, czyli w Wielkiej Brytanii.

- David Haye walką z Harrisonem udowodnił, że ma rację targując się z Kliczkami. On na tym pojedynku zarobił 15 milionów dolarów. Wszyscy pukali się w głowę i zastanawiali się, co on robi, a on pokazał, że jest geniuszem. Z tego co wiem, to teraz Haye oprócz nas i Kliczków nie rozmawia z nikim innym, więc jeśli nie dogada się z nimi, to zostaje mu Tomek - twierdzi Duva.

- Moim zdaniem to byłaby teraz najciekawiej zapowiadająca się walka obecnej wagi ciężkiej. Walka, w której każdy może paść na deski i wszystko jest możliwe. Jesteśmy gotowi, by jechać do Anglii na walkę z Hayem - mówi szefowa stajni Main Events.

Tymczasem Tomasz Adamek w swoim najbliższym występie, 9 grudnia, zmierzy się na gali w Newark z Amerykaninem Vinnym Maddalone.

Wszystko o boksie - na Ringpolska.pl ?

Więcej o: