Boks. Roach atakuje Floyda: Walcz albo zamknij się i wyjedź z kraju

Freddie Roach, szkoleniowiec Manny'ego Pacquiao (52-3-2, 38 KO) rzuca wyzwanie Floydowi Mayweatherowi Jr. (41-0, 25 KO). Czekając na Amerykanina, "Pacman" toczy kolejne walki i wszystkie roztrzyga na swoją korzyść, ale kończą mu się przeciwnicy. Roach uważa, że najwyższy czas, by "Money" podjął męską decyzję. Ceniony trener widzi dla Floyda dwa rozwiązania: wziąć walkę albo wyjechać z kraju, by uchronić się przed reakcją milionów kibiców, którzy nigdy mu tego nie wybaczą.

- Mayweather musi w końcu coś postanowić. Po kolejnym fenomenalnym występie Manny'ego, Floyd powinien przyjąć rzuconą rękawicę albo zamknąć się i wyjechać z kraju - oznajmił Roach.

Szkoleniowiec nie ma wątpliwości, że jego podopieczny zapisał w historii boksu piękniejszą kartę, niż Amerykanin. Freddie uważa, że w przypadku kolejnej odmowy ze strony obozu Mayweathera, najlepszym rozwiązaniem dla Floyda byłoby zakończenie sportowej kariery.

- Nie ma wątpliwości, że Manny jest ponad Floydem. Pamiętacie jak Mayweather unikał Margarito? Jeśli nie zgodzi się teraz na walkę, powinien odejść na stałe - powiedział trener.

Wszystko o boksie na Bokser.org ?

Więcej o: