Boks. Margarito naśmiewał się z choroby Parkinsona trenera Pacquiao

Czym bliżej sobotniej walki Manny'ego Pacquiao z Antonio Margarito tym ostrzejsze formy przybiera medialna wojna między obozami obu pięściarzy, jednak opublikowane we wtorek nagranie video z udziałem Margarito i jego kolegi z sali treningowej Brandona Riosa zdecydowanie wykroczyło poza granice dobrego smaku. Na 3-minutowym filmiku zrealizowanym przez witrynę Fanhouse obaj pięściarze drwią sobie z cierpiącego od lat na chorobę Parkinsona trenera "Pac Mana" Freddiego Roacha, przedrzeźniając jego ruchy i sposób mówienia.

Zobacz jak Margarito naśmiewał się z Roacha - na Z czuba.tv ?

Roach o nagraniu dowiedział się od przyjaciół. - Nie mogłem ostatniej nocy spać. Miałem ochotę ich pobić, niestety jestem za stary. Nienawidzę tych gości - skomentował sprawę słynny szkoleniowiec. - Fakt, że żartowali sobie ze mnie, pokazuje, co to za ludzie.

- Nie będę tego rozdmuchiwał, bo nie chcę zawracać głowy Manny'emu. Nie chciałbym, by przed walką czuł złość. W tej chwili już nic nie mogę z tym zrobić, ale wiecie co? Oni za to zapłacą! - dodał Roach.

Starcie uważanego za najlepszego boksera świata Pacquiao ze zdobywcą trzech pasów wagi półśredniej Margarito zostanie rozegrane na stadionie futbolowym w Dallas. Jego stawką będzie wakujący pas WBC kategorii junior średniej.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Ringpolska.pl ?

Więcej o: