Boks. Haye znów prowokuje

David Haye, który szykuje się do walki z Audleyem Harrisonem, ponownie prowokuje braci Kliczków. Brytyjczyk ?upiększył? przyniesione mu przez dziennikarzy zdjęcia ukraińskich bokserów, dorysowując im okulary, zajęcze zęby, brwi, wąsy i bródkę.

13 listopada David Haye (24-1, 22 KO) stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa federacji WBA w wadze ciężkiej, który to tytuł jest jedynym, którego brakuje w rodzinnej kolekcji Władimira Kliczki (55-3, 49 KO) i jego brata Witalija (41-2, 38 KO). 30-letni Brytyjczyk po raz kolejny udowodnił, że oprócz świetnych umiejętności bokserskich posiada długi język. Przed walką z Audleyem Harrisonem Haye'a odwiedzili dziennikarze niemieckiej gazety Bild am Sonntag i postanowili sprawdzić jaka będzie reakcja "Hayemakera", kiedy podarują mu zdjęcie braci Kliczko i poproszą o napisanie paru słów adresowanych do Ukraińców.

Nie zastanawiając się długo, Haye dorysował na twarzy Witalija okulary i zajęcze zęby. Z kolei Władimir stał się posiadaczem nowych brwi, wąsów i niezbyt ładnej bródki. Jeśli chodzi o cztery pasy posiadane przez braci, to Haye skierował w ich stronę strzałki z dopiskiem "Pasy Davida". Brytyjczyk zapewnił, że po walce z Harrisonem zechce w końcu zmierzyć się z którymś z Ukraińców. - Ta walka odbędzie się w 2011 roku. Wszystko mi jedno, z którym z nich wyjdę na ring - zapowiada mistrz WBA. Wszystko o boksie - znajdziesz na Bokser.org ?

Więcej o: