Głażewski: Lepiej dla Adamka, żeby się przygotował

Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały do organizowanej przez grupę Babilon Promotion gali w Wieliczcce, podczas której posiadacz tymczasowej wersji pasa WBC Baltic wagi półciężkiej Paweł Głażewski skrzyżuje rękawice z Tomasem Adamkiem. Białostoczanin wchodzi obecnie w finałową fazę przygotowań przed imprezą, która odbędzie się w położonej ponad 120 metrów pod ziemią kopalni soli.

- Przede mną ostatni sparing, potem już jadę do domu złapię trochę świeżości i na galę powinienem być w optymalnej formie. Nie będę zapowiadał, że go ciężko znokautuję, ale lepiej dla niego, żeby był przygotowany, bo ja czuję się bardzo dobrze. Forma rośnie i mam nadzieję, że kibice w Wieliczce zobaczą trochę dobrego boksu - powiedział notowany na 17. miejscu w najnowszym rankingu federacji WBC pięściarz.

We wtorek popularny "Głaz" stoczył dziesięciorundowy sparing na obiektach warszawskiej Legii. W piątek czeka go ostatni sparing z pięściarzem występującym na co dzień w kategorii ciężkiej Krzysztofem Zimnochem. Reklamowana jako "Underground Boxing Show" gala w Wieliczce odbędzie się 12 listopada. Transmisję z imprezy przeprowadzi Canal + Sport.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl ?

Więcej o: