Kostecki w formie: Zjem go i wypluję buty!

W wysokiej formie znajduje się Dawid Kostecki przed zaplanowaną na 23 października galą boksu "Hilton Boxing Night" w Warszawie. Na chwilę obecną nazwisko rywala popularnego "Cygana" nie jest jeszcze znane, ale do starcia z Polakiem szykuje się aktualnie trzech pięściarzy.

- W zasadzie wiemy już, z kim Dawid będzie boksował, ale póki wszystkie formalności nie zostaną dopięte, nie możemy oficjalnie podać nazwiska. Na wszelki wypadek mamy jeszcze dwóch pięściarzy w "rezerwie", a cała trójka to zawodnicy o bardzo dobrych rekordach zawodowych - zdradza ringpolska.pl Andrzej Wasilewski - promotor notowanego w czołówce światowych rankingów Kosteckiego.

W tym tygodniu "Cygan" kończy sesje sparingowe, które jak dotąd przebiegały znakomicie. Bokser z Rzeszowa posyłał podczas nich na deski między innymi Chorwata Josipa Jalusica, który w grudniu 2007 roku przeboksował pełne osiem rund z Tomaszem Adamkiem.

- Moja forma jest naprawdę wysoka. Z kimkolwiek wyjdę do ringu, koniec będzie taki sam - po prostu zjem go i wypluję buty - zapowiada w swoim stylu Kostecki, który w Hiltonie walczył będzie o interkontynentalne mistrzostwo federacji WBC.

Więcej o boksie ringpolska.pl ?

Więcej o: