Ekspert z uznaniem o walce Krzysztofa Diablo W這darczyka

W ciep造ch s這wach o sobotniej walce Krzysztofa W這darczyka z Jasonem Robinsonem o pas WBC wagi junior ci篹kiej pisze wp造wowy ameryka雟ki dziennikarz zajmuj帷y si tematyk pi窷ciarsk Dan Rafael.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

- Mam nadzieję, że Shane Mosley i Sergio Mora to widzieli: Włodarczyk i Robinson dali kibicom to, za co ci zapłacili - relacjonuje ceniony ekspert ESPN wydarzenia z ringu w Warszawie, nawiązując do ubiegłotygodniowej potyczki z udziałem pięciokrotnego mistrza świata.

- To miał być dla Włodarczyka spacerek, ale Robinson stawił mu zacięty opór. Walka była wyrównana, z dużą liczbą mocnych ciosów, jednak w większości rund górą był Włodarczyk. - zauważa Rafael, przypominając, że polski pięściarz znajduje się w ścisłym gronie zawodników branych pod uwagę w kontekście planowanego turnieju gwiazd kategorii junior ciężkiej.

Dla 29-letniego Włodarczyka zwycięski bój z Robinsonem był pierwszą obroną pasa WBC wywalczonego w maju tego roku. Wcześniej popularny Diablo był również posiadaczem mistrzowskiego tytułu federacji IBF.

Więcej o Diablo znajdziesz w serwisie Ringpolska.pl ?

Wi璚ej o: