Boks. Kilkadziesiąt lat więzienia dla Mayweathera?

Tak jak się spodziewano, lista czynów o jakie został oskarżony Floyd Mayweather Jr po zdarzeniach z zeszłego tygodnia, została poszerzona o zarzuty o kradzież, pobicie, groźby karalne oraz prześladowanie. W sumie bokserskiemu mistrzowi świata w pięciu kategoriach wagowych postawiono osiem zarzutów, za które grozi mu do kilkudziesięciu lat więzienia.

W zeszły czwartek Mayweather niespodziewanie odwiedził wczesnym rankiem matkę swoich dzieci Joice Harris i w napadzie agresji groził jej śmiercią oraz jak zeznał jego syn "bił ją rękami oraz kopał". Początkowo Amerykanin został jedynie oskarżony o kradzież iPhone'a Harris, ale po przesłuchaniu syna pięściarza, który był świadkiem całego zdarzenia, lista zarzutów zdecydowanie się wydłużyła.

Nieoficjalnie mówi się, że Mayweather uzgodnił już warunki pojedynku wszech czasów z mistrzem świata siedmiu kategorii wagowych Mannym Pacquiao. Dwie gwiazdy zawodowego boksu mają się spotkać 8 maja 2011 roku. W obliczu ostatnich wydarzeń, pojedynek na który czeka cały sportowy świat stanął jednak pod dużym znakiem zapytania.

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?

Więcej o: