Boks. Scott chwali Adamka

- Jestem przekonany, że "Goossen/Tutor" załatwi mi walkę na przełomie października i listopada - zdradza Malik Scott (32-0, 11 KO), który był jednym z głównych sparingpartnerów Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) przed jego pojedynkiem z Michaelem Grantem. 30-letni zawodnik z Filadelfii bardzo miło wspomina ten okres, wychwalając zarówno "Górala", jak i całe jego otoczenie.

- Naprawdę chciałbym podziękować Main Events i Ziggy Promotions za to, że podczas obozu Adamka byłem tam traktowany jak król. Wszyscy ludzie dookoła są wspaniali, łącznie z żoną Tomka, jego dziećmi, poprzez trenera Rogera Bloodwortha i jego promotora i przyjaciela w jednym, "dużego" Ziggy'ego. Adamek trenuje jak koń, a w ringu jest znacznie sprytniejszy niż ludzie sądzą. Roger robi z nim kawał dobrej roboty i oczekuję, iż zobaczę go podbijającego wagę ciężką - stwierdził Malik.

Scott rzucił również wyzwanie Aleksandrowi Powietkinowi (19-0, 14 KO), który podobno cały czas szuka rywala - Możecie przekazać jemu i Teddy Atlasowi, że chętnie przyjąłbym ich ofertę. Mogę walczyć w Niemczech, a jedyne co oni muszą zrobić, to wysłać mi kontrakt oraz bilet lotniczy - zakończył były sparingpartner Adamka.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Bokser.org ?

Więcej o: