Boks. Rywal czeka na "Diablo": "Jestem jak pitbull!"

Jeśli 25 września w pojedynku w obronie pasa WBC kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk upora się z Jasonem Robinsonem, a nie dojdzie do skutku planowany w limicie wagowym 200 funtów, z udziałem "Diablo", turniej "Super Six", Polak najprawdopodobniej na początku przyszłego roku zmierzy się z niepokonanym na zawodowych ringach Francisco Palaciosem.

Boksujący pod pseudonimem "Czarodziej" 33-letni Portorykańczyk nie może się już doczekać październikowego powrotu między liny, a przede wszystkim mistrzowskiej konfrontacji z Włodarczykiem.

- Nawet nie potrafię opisać, jak bardzo się niecierpliwię, by wreszcie wejść na ring i pokazać na co mnie stać. Czuję się jak wygłodniały pitbull! - zapewnia pięściarz, który w ostatnich pięciu walkach zanotował pięć wygranych przez nokaut, w tym trzy już w pierwszej rundzie.

- Przez rok nie walczyłem, ale dobrze wykorzystałem ten czas, starając się doprowadzić do perfekcji każdy element mojego boksu. Zobaczycie efekty mojej pracy, gdy skrzyżuję rękawice z "Diablo" - dodaje pewny siebie Palacios.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Ringpolska.pl ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.