Boks. Wymagający przeciwnik dla Przemysława Majewskiego

Debiutujący w grupie Global Boxing Przemysław Majewski (13-0, 8 KO), który zawalczy w połowie października w Memphis Cook Convention Center w stanie Tennessee, dzisiaj poznał swojego rywala. Został nim 25-letni Joseph Gomez (17-2-1, 8 KO), legitymujący się bardzo przyzwoitym rekordem.

Pochodzący z Nowego Meksyku Gomez liczy na swój udany debiut w wyższej kategorii wagowej, gdyż dotychczas wnosił na wagę tylko wymagane kilogramy w wadze półśredniej. Walka bokserów będzie głównym wydarzeniem wieczoru, planowana jest transmisja walki na żywo w kanale Fox Sports.

Ostatnie trzy miesiące "The Machine" nie trenował, młody pięściarz stanął na rozdrożu zadając sobie pytanie czy zająć się tylko i wyłącznie boksem, czy może układać swoje życie inaczej. Dzięki ofercie Mariusza Kołodzieja, szefa Global Boxing Promotion, Przemek zdecydował, że po raz pierwszy w karierze w całości poświęci swój czas na boksowanie. Wcześniej, nie mogąc się utrzymać jedynie z pięściarstwa, Majewski łączył treningi bokserskie z pracą zawodową.

Więcej informacji o boksie w serwisie www.bokser.org ?

Więcej o: