Boks. Walka Kuziemskiego niemal pewna

Witalij Supiczenko, szef grupy promotorskiej "Jab Promotions", potwierdził, że niemal zakończone są już rozmowy w sprawie organizacji w Sankt Petersburgu pojedynku jego podopiecznego, Dmitrija Suchockiego (15-1, 10 KO) z Aleksym Kuziemskim (19-1, 4 KO).

- Jesteśmy jeszcze w trakcie rozmów z przedstawicielami Kuziemskiego - potwierdził Supiczenko. - Złożyliśmy obozowi Polaka oficjalną propozycję. Z tego, co wiem nasze warunki zostaną przyjęte i na 99% wspomniany pojedynek dojdzie do skutku. Do uzgodnienia pozostał nam tylko mały szczegół, więc zapewne za dzień lub dwa będziemy mogli oficjalnie zakomunikować, że w Sankt Petersburgu odbędzie się wielkie bokserskie wydarzenie! - oznajmił zadowolony promotor Suchockiego.

- Wszystkich prawdziwych fanów pięściarstwa czeka 29 października wielkie show, którego punktem kulminacyjnym będzie wspaniała walka - zapowiada rosyjski promotor. - Mamy świadomość, że Aleksy Kuziemski jest notowany w rankingach wyżej niż Dima i ma piękny rekord 19 zwycięstw i tylko jedną porażkę z mistrzem świata Juergenem Braehmerem. To naprawdę dobry i trudny przeciwnik. Ale wiemy też to, co najważniejsze - Suchocki jest od niego silniejszy i po prostu lepszy - zakończył Supiczenko.

Wszystko o boksie - znajdziesz na Bokser.org ?

Więcej o: