Boks. Sturm chwali Cendrowskiego

Przygotowujący się do walki w obronie pasa WBA wagi średniej Felix Sturm (33-2-1, 14 KO) sparuje między innymi z Mariuszem Cendrowskim (20-2-2, 7 KO). Niemiecki mistrz jest zadowolony z pracy Polaka, który pomaga mu w złapaniu formy na następną sobotę, kiedy Sturm skrzyżuje rękawice z groźnym Giovannim Lorenzo (29-2, 21 KO).

- Dziś sparowałem dziesięć rund z trzema różnymi bokserami. To między innymi Lolenga Mock oraz bardzo dobry Polak z wagi średniej. Jestem naprawdę w niezłej formie.

Felix choć nie lekceważy najbliższego rywala, już rozmyśla o swojej przyszłości - Z pewnością wystąpię jeszcze w USA, choć mam również ważne interesy tutaj, w Niemczech. Mógłbym przecież dać rewanż Sebastianowi Sylvestrowi, na co szczerze mówiąc mam ochotę. Mógłbym również powalczyć z Pavlikiem, jeśli tylko ten pozostanie w wadze średniej, lub spotkać się z kimś nowym, jak na przykład Dimitrij Pirog. Wszystkie te opcje są dla mnie ciekawe i interesujące. Póki co jednak koncentruję się na walce z Lorenzo. On ma taką siłę, że potrafi jednym ciosem odmienić losy pojedynku - zakończył powracający między liny po czternastu miesiącach przerwy Sturm.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: