Boks. Promotor Granta: Adamek nie schowa się w ringu przed Michaelem

- Walka z Tomaszem Adamkiem będzie dla Michaela powrotem do czołówki wagi ciężkiej - zapowiada na kilka dni przed pojedynkiem "Górala" z Michaelem Grantem, promotor Amerykanina Nick Garrone. Obóz pięściarza, który blisko jedenaście lat temu wygrał przed czasem z Andrzejem Gołotą wierzy, że Tomasz Adamek popełnił błąd decydując się na tę potyczkę i w sobotnią noc w Newark zapłaci za to wysoką cenę.

- Jeśli Tomasz Adamek trafi Ciebie właściwą kombinacją ciosów, to masz pewność, że wylądujesz na deskach. Adamek jest obecnie jednym z najlepszych pięściarzy na świecie i przy okazji jest jednym z niewielu zawodników wagi ciężkiej, z którym walka oznacza prawdziwe wyzwanie. Trzeba jednak pamiętać, że pojedynek z Michaelem Grantem to także wyzwanie dla każdego. To ponad dwumetrowa i ponad 100-kilogramowa maszyna do bicia. Adamek nie będzie potrafił się przed nią schować - twierdzi Garrone.

Konfrontacja z Tomasza Adamka z Michaelem Grantem odbędzie się w dobrze znanej polonijnym kibicom hali Prudential Center w Newark. Organizująca galę grupa Main Events spodziewa się na trybunach około dwunastu tysięcy kibiców ubranych w "biało-czerwone" barwy.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że całe trybuny będą przeciwko nam i atmosfera będzie gorąca. Walka nie odbywa się w Polsce, ale praktycznie przyjeżdżamy do jego rodzinnego miasta - zakończył promotor Granta.

Więcej o boksie na www.ringpolska.pl  ?

Więcej o: