Boks. Kliczko: Żadnego lekceważenia przeciwnika

Na wtorkowej konferencji prasowej Wladimir Kliczko i Samuel Peter opowiedzieli o czekającej ich 11 września we Frankfurcie walce rewanzowej. - Będę dobrze przygotowany i na pewno go nie zlekceważę - zapewniał Kliczko.

- Peter jest bardzo doświadczonym i mocno bijącym zawodnikiem. Udowodnił to zresztą w swoich ostatnich występach. Będę dobrze przygotowany i na pewno go nie zlekceważę - mówił Wladimir Kliczko (54-3, 48 KO) o czekającym go rewanżu z Samuelem Peterem (34-3, 27 KO).

- Jestem szczęśliwy, że w końcu znalazłem prawdziwego rywala, a nie takiego, który walczy tylko w swoich marzeniach - zakończył mistrz świata federacji WBO i IBF, nawiązując tym samym do nieudanych negocjacji z Aleksandrem Powietkinem. Zaraz po podpisaniu kontraktu na walkę, Peter powiedział:

- Długo czekałem na ten rewanż. Teraz zakończę to co wtedy do końca mi się nie udało. Znokautuję Kliczkę, zapakuję pasy do walizki i przyjadę tu z powrotem by wyrównać rachunki z Witalijem - powiedział pewny swego Samuel Peter. Po paru dniach od tego wydarzenia, zazwyczaj wygadany Nigeryjczyk, tym razem był powściągliwy w swoich prognozach.

- Nie chcę dziś za dużo mówić. Pozwolę za to przemówić swoim pięściom 11 września. Zobaczycie wtedy nowego mnie - zapewniał Peter.

Więcej o boksie na www.bokser.org ?

Więcej o: