Boks. Kownacki gotowy na 4 KO

W piątek 16. lipca, w miejscu które dzięki Tomaszowi Adamkowi znają wszyscy kibice boksu, wystąpi dobrze zapowiadający się ciężki Adam Kownacki (3-0, 3 KO). W 4 zawodowej walce, jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Ohaio 33-letni Damon Clemente (0-2). W piątkowy wieczór w Newarku, w walce wieczoru powróci Zab Judah (38-6, KO 26) w konfrontacji z Jose Armando Santa Cruzem (28-4, KO 17).

Po ostatniej walce i doskonałym zdominowaniu Yohana Banksa, Kownacki stoi przed szansą dopisania czwartego zwycięstwa przed czasem. Gala, organizowana przez Main Events, pokazywana będzie na kanale telewizji ESPN 2. Mariusz Kołodziej, odpowiedzialny za zawodową karierę Adama "Baby Face" Kownackiego, jest pełen nadziei na jego przyszłość, ponieważ legendy jak Al Certo, "widzą w jego pięściach potencjał godny mistrzów".

Adam ma jeszcze na to czas, 16. lipca wystąpi przed swoją publicznością w New Jersey, a oprócz ciężkiej pracy w Global Boxing Gym i pochwał, musi ukończyć naukę, studia to priorytet teamu Kownacki-Kołodziej.

Więcej o boksie czytaj w serwisie Bokser.org

Więcej o: