Adamek vs Grant 28 sierpnia lub 2 września

Walka Tomasza Adamka (41-1, 27 KO) z Michaelem Grantem (46-3, 34 KO) czeka już tylko na końcowe podpisy, a szczegóły umowy zostały już uzgodnione. Jak powiedział Redakcji BOKSER.ORG Tomasz Adamek, możliwe są dwa terminy i dwie lokalizacje tegoż pojedynku. Pierwszy, to 28. sierpnia w Atlantic City, drugi to 2. września w Prudential Center w Newark.

Termin sierpniowy zależy od tego, czy uda się przenieść koncert zaplanowany na ten dzień w Atlantic City, ale nad sprawą pracuje już telewizja ESPN, która pokazałaby pojedynek. Między Atlantic City a Newark jest około cztery godziny drogi, Tomek może więc liczyć ponownie na szalony doping polskich kibiców.

Tymczasem "Góral" znalazł się na okładce nowego czasopisma, wydawanego przez Portfel.pl. Adamek poprzez kolejne zwycięstwa w boksie zawodowym, tym razem w wadze ciężkiej, rozsławia polski boks za oceanem. W specjalnym wywiadzie dla Porfel.pl, Tomasz Adamek opowiada o swoich planach inwestycyjnych, powiązaniach między boksem a biznesem oraz najbliższej przyszłości.

Kliczko zasłużył na łatwą obronę pasa ?