Boks. Pacquiao nie zmienia stanowiska

Manny Pacquiao (51-3-2, 38 KO) gotowy jest przystać na warunki Floyda Mayweathera (41-0, 25 KO) i poddać się testom olimpijskim przed walką. 'Pacman' chce, żeby kontrola skończyła się 14 dni przed pojedynkiem i aby pobierane próbki krwi nie były zbyt duże.

- Jeśli pobierana ilość krwi nie będzie zbyt duża, jestem gotów zgodzić się na te testy pod warunkiem, że zakończą się dwa tygodnie przed walką - powiedział Filipińczyk.

Pacquiao wstępnie planuje najbliższy pojedynek na listopad, jeżeli walka z Floydem nie dojdzie do skutku, prawdopodobnie przeciwnikiem Manny'ego będzie Antonio Margarito.

W powodzenie negocjacji wierzy trener Freddie Roach. Jest on przekonany, że do walki jego podopiecznego z Floydem dojdzie przed końcem 2010 roku. Roach uważa również, że z pomocą Boba Aruma, "Pacman" dojdzie do porozumienia z obozem Floyda, nawet w sprawie dodatkowych testów antydopingowych.

- Tak, ta walka się odbędzie. Mówi się o październiku, bądź listopadzie. Z pewnością walka odbędzie się przed końcem 2010 - twierdzi Roach.

Więcej o boksie - czytaj na Bokser.org ?

Więcej o: