Boks. Pierwszy na rynku "Rocznik Polskiego Boksu"

"Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009" to nie tylko książka efektowna i piękna pod względem edytorskim. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat boksu, zawodowego i amatorskiego w Polsce. Jest pierwszą pozycją z cyklu, która z biegiem czasu wypełnić może pustkę, jaką od lat pogłębia brak jakiejkolwiek literatury pięściarskiej. Patronem medialnym książki jest SPORT.PL.

Książka jest formatu A4, liczy sobie 296 stron, a w niej kilkaset fotografii, w tym także wielobarwne. To przede wszystkim unikalne zestawienie kalendarium pięściarskich wydarzeń ubiegłego roku, ponad 60 wywiadów z zawodnikami, trenerami, promotorami, działaczami oraz rozmaitych rankingów i zestawień statystyczno-wynikowych, jak np. komplet wyników polskich pięściarzy i pięściarek - zarówno amatorskich, jak i zawodowych.

Jest pierwszą pozycją z cyklu, który z biegiem czasu wypełnić może pustkę, jaką od lat pogłębia brak jakiejkolwiek literatury pięściarskiej.

To wszystko w promocyjnej cenie, za jedyne 39,00 zł plus koszty wysyłki. Kup książkę! ?

Obecnie rocznik jest do zakupienia tylko w sklepie internetowym, w niedalekiej przyszłości trafi też do księgarń, w trochę wyższej cenie. Rocznik jest pokłosiem prac redaktorów, fotoreporterów i licznych Przyjaciół związanych z redakcją internetowej witryny BOKSER.ORG, wykonanych w ciągu ubiegłego roku.

Fragomeni: z 'Diablo' będzie bijatyka, bo obaj jesteśmy fajterami

Więcej informacji o - boksie na bokser.org ?

Copyright © Agora SA